Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.
Strijp, 22 maart 2022Introductie van ons jubileumbiertje D’n Eeuwige Brab door Bjorn van der Doelen
D’n Eeuwige Brab werd trots gepresenteerd door niet minder dan de bierexpert bij uitstek Björn van der Doelen. Björn gaf zijn goedkeuring aan dit exclusieve biertje dat door Johan van Dommelen speciaal werd gebrouwen voor het 100-jarige vvBrabantia.
Björn is na zijn voetbalcarrière op de Frederiklaan een geheel andere weg ingeslagen. Een flinke haardos en flinke baard rijker heeft hij inmiddels een paar ledematen die goed in de inkt zitten. Maar het is unne mooie mens. Opgewekt, open en eerlijk, humor en karakter.
En karakter heeft het bier met de prachtige naam D’n Eeuwige Brab. Daar heeft Johan van Dommelen voor gezorgd. Die brouwde vol overgave, toewijding en liefde een blond bier met karakter. Mout, hop, gist en suiker. Het zit allemaal in een prachtig flesje met een prachtig etiket in onze clubkleuren. En Johan zelf vond het prachtig en een enorme eer om dat voor de jubilerende Brab te hebben mogen doen. En je kunt dat flesje aan de mond zetten als je de blauwe of de rode dop verwijderd hebt, maar dat bier komt het beste tot zijn recht als je het bijpassende bierglas erbij hebt. En ook dat is een kunstwerkje. Met een stevige en solide voet en met de naam en de logo’s erop vermeld. Een echt hebbedingetje. Dat bier én dat glas. Het is te koop in ons Sportcafé.
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.