Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Aanstellingen scheidsrechters

Op deze wedstrijden kunnen de clubscheidsrechters vinden voor welke wedstrijd(en) ze ingepland zijn. Mocht je je af moeten melden voor de wedstrijd, meld je dan bij John van Dorst (jeugd - john@vvbrabantia.nl, 06-28732585) of Wim van der Vorst (senioren veld - seniorenbestuur@vvbrabantia.nl, 06-12671946).

Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
29 jan 08:30 R. van de Kerkhof Nieuw Woensel JO10-1 Brabantia JO10-3
29 jan 08:45 C.W.D. de Jong UNA JO8-3JM Brabantia JO8-2
29 jan 09:00 EMK JO9-1 Brabantia JO9-3
29 jan 09:00 Rood Wit V JO9-1 Brabantia JO9-2
29 jan 09:15 eigen leiding Brabantia JO9-1 SBC JO9-2
29 jan 09:15 eigen leiding Brabantia JO9-4 Nieuw Woensel JO9-4
29 jan 09:15 I. Hadjalla Hedjala Brabantia JO8-1 Beerse Boys JO8-1JM
29 jan 09:45 Nieuw Woensel JO10-2 Brabantia JO10-2
29 jan 10:00 Anoniem Woenselse Boys JO11-2 Brabantia JO11-2
29 jan 10:15 eigen leiding Brabantia JO11-5 SV Unitas'59 JO11-5
29 jan 10:15 Anoniem Brabantia JO10-4 SV Unitas'59 JO10-8
29 jan 10:15 Anoniem Brabantia JO11-1 Acht JO11-1
29 jan 10:15 Anoniem Brabantia JO10-1 SV Valkenswaard JO10-2JM
29 jan 10:15 Anoniem Brabantia JO11-4 RKVVO JO11-4
29 jan 10:30 De Valk JO11-1JM Brabantia JO11-3
29 jan 11:00 A. Lepelaars Riethoven JO12-1JM Brabantia JO12-3
29 jan 11:00 R. Diaz Varas Brabantia JO13-1 Best Vooruit JO13-1
29 jan 11:30 Anoniem Brabantia JO12-2 RKSV Heeze JO12-1JM
29 jan 11:30 Anoniem Brabantia JO12-4 Waalre JO12-1
29 jan 13:00 A. Zaitouni Brabantia JO14-3 SBC JO14-2
29 jan 13:00 S. de Maat RPC JO13-2 Brabantia JO13-2
29 jan 13:00 T.J.P. van der Looij Brabantia JO15-1 Roda JC JO15-1
29 jan 14:45 PJ van Rossum Brabantia JO16-1 SV BLC JO16-2
29 jan 15:00 M. Wagtmans Brabantia JO17-2 RPC JO17-1
29 jan 15:00 F.P. van Mierlo DOSL JO19-1 Brabantia JO19-2
29 jan 15:00 Pieter van de Laar Brabantia JO19-1 Blerick JO19-1
29 jan 15:00 Johan van Rooij Brabantia VE1 Brabantia VE3
29 jan 16:30 Wilhelmina Boys 2 Brabantia 2
30 jan 09:30 Brabantia 8 (zon) RKSV Heeze 10 (zon)
30 jan 09:45 Brabantia 12 (zon) De Valk 4 (zon)
30 jan 09:45 Brabantia 7 (zon) Waalre 3 (zon)
30 jan 10:00 Anoniem Best Vooruit 8 (zon) Brabantia 13 (zon)
30 jan 10:00 SBC 5 (zon) Brabantia 5 (zon)
30 jan 11:00 PSV 2 (zon) Brabantia 4 (zon)
30 jan 12:00 J.H. Mariën Bladella 8 (zon) Brabantia 10 (zon)
30 jan 12:00 Brabantia 6 (zon) SBC 4 (zon)
30 jan 12:00 T. van Bussel Brabantia 11 (zon) DBS 8 (zon)
30 jan 12:00 R. Nouwen Acht 5 (zon) Brabantia 9 (zon)
30 jan 12:00 Nieuw Woensel VR3 (zon) Brabantia VR2 (zon)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!