Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Aanstellingen scheidsrechters

Op deze wedstrijden kunnen de clubscheidsrechters vinden voor welke wedstrijd(en) ze ingepland zijn. Mocht je je af moeten melden voor de wedstrijd, meld je dan bij John van Dorst (jeugd - john@vvbrabantia.nl, 06-28732585) of Wim van der Vorst (senioren veld - seniorenbestuur@vvbrabantia.nl, 06-12671946).

Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
17 sep 19:00 Anoniem Be'79 3 (zaal) Brabantia 3 (zaal)
17 sep 19:15 A.A.M. Broeders Brabantia 6 (zaal) Den Hoek 3 (zaal)
17 sep 20:10 A.A.M. Broeders Brabantia 1 (zaal) ESZVV Totelos 2 (zaal)
17 sep 20:10 P.H.G.T. Ophey VDC/Oers Gezellig 1 (zaal) Brabantia 4 (zaal)
17 sep 21:00 J.J. van Wijgerden FCV/Dorpscafé Willem II 3 (zaal) Brabantia 7 (zaal)
17 sep 21:05 Anoniem Brabantia 2 (zaal) FCV/Dorpscafé Willem II 1 (zaal)
17 sep 21:05 J. Bruininx Woenselse Boys 2 (zaal) Brabantia 5 (zaal)
17 sep 22:00 J. Cruz Brabantia 8 (zaal) Ventura 2 (zaal)
18 sep 08:45 T.J. van der Meulen UNA JO9-2 Brabantia JO9-2
18 sep 09:00 DBS JO9-7 Brabantia JO9-4
18 sep 09:00 DBS JO8-6 Brabantia JO8-1
18 sep 09:00 SBC JO10-5JM Brabantia JO10-3
18 sep 09:15 Anoniem Brabantia JO9-3 EMK JO9-1
18 sep 09:15 B. Koeter Brabantia JO9-1 Bladella JO9-1
18 sep 09:30 C.W.A. van Alten UNA JO13-2JM Brabantia JO13-1
18 sep 09:45 E. Warners UNA JO12-2 Brabantia JO12-4
18 sep 10:00 Anoniem RKVVO JO11-1 Brabantia JO11-2
18 sep 10:00 Tivoli JO11-1 Brabantia JO11-1
18 sep 10:15 eigen leiding Brabantia JO10-2 DVS JO10-2
18 sep 10:15 Anoniem Brabantia JO11-4 Wilhelmina Boys JO11-4JM
18 sep 10:15 Anoniem Brabantia JO11-3 DBS JO11-3
18 sep 10:15 eigen leiding Brabantia JO10-4 DVS JO10-4
18 sep 10:15 Anoniem Brabantia JO11-5 SV Unitas'59 JO11-5
18 sep 10:30 DBS JO10-6 Brabantia JO10-1
18 sep 11:00 J. Peels Brabantia JO14-1 SBC JO14-1
18 sep 11:00 Anoniem RKSV Nuenen JO12-2 Brabantia JO12-2
18 sep 11:30 Anoniem Brabantia JO12-1 Nieuw Woensel JO12-1
18 sep 11:30 Anoniem Brabantia JO12-3 SV Budel JO12-3
18 sep 11:30 Anoniem Brabantia JO14-2 Neerkandia JO14-1
18 sep 12:45 Anoniem De Weebosch JO13-1 Brabantia JO13-2
18 sep 13:00 L.J.M.J. Creemers Brabantia JO17-1 FC Eindhoven AV JO17-1
18 sep 13:00 PJ van Rossum Brabantia JO15-1 Geldrop JO15-1
18 sep 13:00 P. van de Laar Brabantia JO14-3 Woenselse Boys JO14-2
18 sep 13:00 MJ Koolen Woenselse Boys JO15-2 Brabantia JO15-2
18 sep 14:15 I.G. Brinkman SV Unitas'59 JO19-3 Brabantia JO19-2
18 sep 14:45 M. Wagtmans Brabantia JO16-1 Braakhuizen JO16-1
18 sep 15:00 P.J.A.M. Rooijakkers Brabantia JO19-1 Best Vooruit JO19-1
18 sep 15:00 Stiphout Vooruit JO17-1 Brabantia JO17-2
18 sep 15:00 Pieter van de Laar Brabantia VE1 Gestel Veteranen
18 sep 16:15 RPC Veteranen Brabantia VE2
18 sep 16:30 PJ van Rossum Brabantia 2 Wilhelmina Boys 3
18 sep 17:00 EFC Veteranen Brabantia VE3
18 sep 18:30 P.J. van der Ven SV Valkenswaard 1 (zon) Brabantia 1 (zon)
19 sep 09:45 Brabantia 12 (zon) UNA 17 (zon)
19 sep 09:45 Brabantia 10 (zon) DBS 5 (zon)
19 sep 09:45 Anoniem Brabantia 7 (zon) DBS 6 (zon)
19 sep 09:45 Brabantia 13 (zon) Gestel 5 (zon)
19 sep 10:30 Anoniem DBS 7 (zon) Brabantia 9 (zon)
19 sep 10:30 Anoniem DBS 9 (zon) Brabantia 8 (zon)
19 sep 12:00 J. Bruininx Brabantia 3 (zon) Beerse Boys 2 (zon)
19 sep 12:00 M.P.M.J. Swinkels Rood Wit V VR1 (zon) Brabantia VR1 (zon)
19 sep 12:00 Brabantia 6 (zon) RPC 4 (zon)
19 sep 12:00 Nieuw Woensel VR3 (zon) Brabantia VR2 (zon)
20 sep 21:05 H. Habraken De Valk VR2 (zaal) Brabantia VR1 (zaal)
20 sep 22:00 B. Pennings FC Lighttown 1 (zaal) Brabantia 9 (zaal)
21 sep 19:30 M.F. el Karimi Brabantia JO17-1 SCG'18 JO17-1
21 sep 19:30 H van Montfort Terlo JO16-1 Brabantia JO16-1
21 sep 20:00 PJ van Rossum Brabantia JO19-2 Nieuw Woensel JO19-1
21 sep 20:00 D.A.P.H. van Helden FC Tilburg 1 (zon) Brabantia 1 (zon)
22 sep 19:30 L. Remmers Unitas '59 JO17-2JM Brabantia JO17-2
23 sep 19:00 P.H.A.N. Donders Brabantia JO19-1 RPC JO19-1
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!