Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wie is wie

Anne Henk Witzenburg Jeugd Jeugdcoördinator niet-selectie bovenbouw JO13 - JO19 anne.henk.witzenburg@vvbrabantia.nl
Annemarie Colombon Organisatie Ledenadministratie ledenadministratie@vvbrabantia.nl
Bert Tegenbosch
N&W
Commissie Normen en Waarden
normen-en-waarden@vvbrabantia.nl
Erik Vos Bestuur Voorzitter hoofdbestuur@vvbrabantia.nl
Gaston den Otter Sportcafé Beheerder Sportcafé sportcafe@vvbrabantia.nl
Hanny van de Laar Jeugd Secretaris Jeugd jeugd@vvbrabantia.nl
Hans van Hoof Jeugd Keepercoördinator Keepers Academy Jeugdopleiding keepers@vvbrabantia.nl
Henk van Gameren Organisatie Fotografie, social media en veldvoetbal mannen foto@vvbrabantia.nl
Hennie van der Gouw Bestuur Voetbalzaken tc@vvbrabantia.nl
Iris Tulkens Sportcafé Beheerder Sportcafé sportcafe@vvbrabantia.nl
John van Dorst Jeugd Secretaris Jeugd- en wedstrijd toernooien@vvbrabantia.nl
Jos Schalkwijk Bestuur Adviseur jos.schalkwijk@vvbrabantia.nl
Jos van Happen Bestuur Secretariaat info@vvbrabantia.nl
Koos van den Oord AC Activiteiten Commissie AC ac@vvbrabantia.nl
Lex van Ham Jeugd Thechnisch coördinator onderbouw JO8 - JO12 lex.van.ham@vvbrabantia.nl
Mitchel Hovestad Jeugd Jeugdcoördinator selectie bovenbouw JO13 - JO19 mitchel.hovestad@vvbrabantia.nl
Mustafa Peljto Jeugd Hoofd Jeugd Opleidingen hjo@vvbrabantia.nl
Noud Leermakers Bestuur Communicatie en PR communicatie-pr@vvbrabantia.nl
Peter Kruizinga Bestuur Facilitair en Sponsoring sponsoring@vvbrabantia.nl
Piet van kraaij Bestuur Algemene zaken en Veldvoetbal mannen piet.van.kraaij@vvbrabantia.nl
Pieter van de Laan
Scheidsrechters
Commissie scheidsrechters
 
Ron Janssen
Jeugd Secretariaat
 
Suzan Teklenburg Jeugd Jeugdcoördinator onderbouw JO8 - JO12 en mini's
suzan.teklenburg@vvbrabantia.nl
Thomas van Baarschot Zaal Coördinator zaal zaal@vvbrabantia.nl
Toine Dekkers Bestuur Financiën HB toine.dekkers@vvbrabantia.nl
Volgt Veldvoetbal vrouwen Volgt vrouwenvoetbal@vvbrabantia.nl
Wil van Hoof
Jeugd
Secretariaat
 
Wim van der Vorst Veldvoetbal mannen Wedstrijdsecretaris, scheidsrechterzaken veldvoetbalmannen@vvbrabantia.nl

 

 

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!